• 62 731-51-11
  • przytocznica@spsk.info.pl
  • Przytocznica 34 63-505 Doruchów

Coś się kończy…

 Zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018, mimo perspektywy cudownego czasu rozleniwienia, było smutnym wydarzeniem. Z wieloma osobami musielismy się pożegnać, ale zdecydowanie najbardziej żal było nam wszystkim rozstawać się z Panią Dyrektor, która przez pięć długich lat pełniła funkcję naszego Anioła Stróża. Większość z nas po kryjomu wycierała łzy, a niektórzy całkiem oficjalnie zanosili się płaczem.

Dziękujemy, że taki długi czas była Pani z nami; za uśmiech, dobre słowo i działanie, żeby w naszej szkole było jeszcze lepiej, jeszcze przyjemniej i jeszcze nowocześniej. Życzymy Pani wielu łask Bożych i siły na nowe, które już czeka za drzwiami. My ze swojej strony zapewniamy, że zostanie Pani w naszych sercach i że postaramy się ze wszystkich sił, aby ta szkoła działała tak, jak Pani to sobie wymarzyła.

Dziękujemy także innym nauczycielom, którzy zakończyli swoją pracę w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Przytocznicy; pani Ewie, pani Asi, pani Magdzie, pani Ani, panu Pawłowi. Każdy z Was wnosił ze sobą inną energię, dzięki której wszyscy funkcjonowaliśmy naprawdę dobrze.

Przyjdzie nowe. Na pewno inne, ale nie gorsze. Innych nauczycieli powitamy już 1 września i wierzymy, że współpraca będzie nam wszystkim układała super. A na teraz życzymy wszystkim bezpiecznych, spokojnych i pełnych pięknych przygód wakacji:-)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content