• 62 731-51-11
  • przytocznica@spsk.info.pl
  • Przytocznica 34 63-505 Doruchów

Pierwsze spotkanie z rodzicami

  W piątkowe popołudnie 15 września odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z rodzicami.

Zaczęliśmy, jak zwykle zresztą, od modlitwy w intencji nowego roku szkolnego; o siły potrzebne dzieciom, rodzicom i pracownikom.

Na spotkanie została zaproszona pani policjant, Ewa Jakubowska, która przypomniała nam wszystkim o obowiązkach w zakresie odprowadzania i odbierania dzieci z placówki oraz o cyberprzemocy, która jest dużym zagrożeniem dla naszych pociech.

Tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości być na spotkaniu informujemy, że zaczęliśmy procedurę nadania szkole imienia. Na tym etapie staramy się przedstawić sylwetki świętych, na których w przyszłości będzie można oddać swój głos. Pani katechetka Emilia Janasek opowiedziała nam o pierwszym kandydacie na opiekuna naszej szkoły- błogosławionym Jerzym Piotrze Frassati.

W kolejnym punkcie Pani Dyrektor przypomniała treść Statutu, który reguluje pracę naszej szkoły oraz Wewnątrzszkolny System Oceniania (WSO), omówiła program „Mleko i przetwory mleczne w szkole” oraz „Owoce i warzywa w szkole”. Rodzice ustanowili dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych 2 maja oraz 1 czerwca.

Ostatnim elementem zebrania było spotkanie z wychowawcami w klasach, na którym między innymi wybrano Radę Rodziców, w skłąd której wchodzą: pani Sylwia Dziewięcka, pani Katzrzyna Wróbel, pan Marcin Kubowicz, pani Barbara Kulig, pani Alina Leśniak, pani Aneta Badura, pani Monika Wika, pani Ilona Łabuda, pani Kornelia Wróbel oraz pani Iwona Banaś.

Serdecznie dziękujemy, że tak licznie przybyliście Państwo na spotkanie. Zależy nam, żeby współpraca między szkołą a rodzicami przebiegała jak najlepiej, a bez Państwa zaangażowania nie jest to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content